W oczekiwaniu na nadchodzące lato i okres wakacyjny dnia 18 i 20 czerwca podczas zajęć tworzyliśmy prace plastyczną pt. „Żaglówka”.
W oczekiwaniu na nadchodzące lato i okres wakacyjny dnia 18 i 20 czerwca podczas zajęć tworzyliśmy prace plastyczną pt. „Żaglówka”.