Dużymi krokami zbliża się do nas WIOSNA! I jak na wiosnę przystało postanowiliśmy założyć
wiosenną hodowlę kwiatów i cebulek.
Posadziliśmy kwiatki oraz cebulkę dymkę. Każdy z nas z zapałem zabrał się do pracy ?
Poznaliśmy zasady pielęgnacji roślin, wiemy , jak ważny jest dostęp wody i światła. Wiemy również, co wyrośnie z naszych cebulek. Rozmawialiśmy także o zdrowym odżywianiu, próbowaliśmy ocenić smak i zapach szczypiorku.
Codziennie roślinki są doglądane i podlewane.
Dziękujemy Wszystkim Dzieciom i Rodzicom za kolorowe, piękne kwiatki ?






































































