9. lutego w naszym przedszkolu odbył się DZIEŃ W PIŻAMIE.
Przedszkolaki z wszystkich grup już od rana przyszły ubrane w swoje ulubione piżamy.
Dzieci miały ze sobą też szlafroki, pluszaki czy maski na oczy do spania,
oraz często śmieszne ciepłe „kapciochy” lub skarpety na stopach.
Po śniadaniu wszystkie grupy zostały zaproszone do sali SŁONECZEK na Piżamowe Party.
Wspólna zabawa przy wesołej muzyce, wspólne wykonanie piosenki „ZIMOWA POLECZKA”,
oraz pokaz mody piżamowej spodobały się bardzo wszystkim przedszkolakom.
Na koniec zabawy dzieci otrzymały kolorowankę PIŻAMY, którą miały za zadanie ozdobić dowolnie w domku.
BARDZO DZIĘKUJEMY ZA TAKIE ZAANGAŻOWANIE,
ORAZ PRZYBYCIE W PIŻAMACH W TEN DZIEŃ WSZYSTKICH DZIECI I NAUCZYCIELEK.





































































