Święta to szczególny czas zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dlatego też nasze przedszkolaki zaprosiły swoich rodziców, byśmy razem mogli poczuć magię Świąt. Dzieci z dużym zaangażowaniem i przejęciem przygotowały przedstawienie ze świątecznymi piosenkami. Po występach goście zostali zaproszeni na wspólny poczęstunek. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu spotkania. ?

















































