Dnia 28 maja zostały wręczone dyplomy i małe niespodzianki za udział w konkursie fotograficznym pt. :„SPORTOWA RODZINKA”. Organizatorem ogólnoprzedszkolnego konkursu były panie z grupy ,,Obłoczki” (p. Magda i p. Aneta). Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.












