W piątek 15 maja br. podsumowując całotygodniowe działań w ramach tematu ,,Wiosenna łąka” dzieci wykonały pracę plastyczno-techniczną ,,Mieszkańcy wiosennej łąki”. Zadanie polegało na samodzielnym wycięciu poszczególnych elementów z karty pracy, a następnie sklejeniu ich wg pokazu nauczycielki. Dzieci 5-letnie wykonały żabki, a 4-latki biedronki. Stworzone przez dzieci prace ozdobiły korytarz przedszkolny.








