BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
← powrót
Dodano: 15 maja 2026 r.

W piątek 15 maja br. podsumowując całotygodniowe działań w ramach tematu ,,Wiosenna łąka” dzieci wykonały pracę plastyczno-techniczną ,,Mieszkańcy wiosennej łąki”. Zadanie polegało na samodzielnym wycięciu  poszczególnych elementów z karty pracy, a następnie sklejeniu ich wg pokazu nauczycielki. Dzieci 5-letnie wykonały żabki, a 4-latki biedronki. Stworzone przez dzieci prace ozdobiły korytarz przedszkolny.