Podczas dzisiejszych zajęć w oparciu o wiersz ,,Prawa i obowiązki” autorstwa Agaty Widzowskiej oraz własne doświadczenia wspólnie szukaliśmy odpowiedzi na pytania – Co mogą dzieci?; Jakie mają dzieci prawa i obowiązki ? Była to też dobra okazja, aby przypomnieć sobie obowiązujące w naszym przedszkolu Standardy Ochrony Małoletnich, aby każdy przedszkolak czuł się bezpiecznie.





