BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • FESTYN RODZINNY🎈🎆🎊✨🎉💃🕺

  W dniu dzisiejszym wielkie wydarzenie w naszym przedszkolu. Odbył się długo wyczekiwany festyn, na którym pojawić się mógł każdy. W pięknie wystrojonym ogrodzie można było rodzinnie spędzić czas: pobawić się, potańczyć, własnoręcznie wykonać bransoletkę, poczytać książki, zachwycać się bańkami, obejrzeć… Czytaj więcej »

 • Koncert Pro Sinfonika: Podróż na Zieloną Wyspę🍀

  Podczas dzisiejszego koncertu wybraliśmy się na wycieczkę na Zieloną Wyspę. Mieliśmy okazję wysłuchać piosenek związanych z Irlandią oraz poznać trochę lepiej ten kraj.  Poznaliśmy inne niż dotychczas znane nam skrzypce – te, które dzisiaj mieliśmy okazję oglądać oraz słuchać były… Czytaj więcej »

 • „Akademia Pana Brzechwy”🎵

  06.06.2024 r dzieci z grupy Marsjan wystąpiły z przedstawieniem pt. ” Akademia Pana Brzechwy” dla wszystkich dzieci z przedszkola. Był to zbiór utworów w formie piosenek, wierszy i tańca. Bardzo dobrze się wspólnie bawiliśmy.  

 • Dzień Dziecka 🎈💃🕺

  Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam: Kolorowych snów, Od najbliższych miłych słów Uśmiechu od ucha do ucha, I byście płakać często nie musieli. Własnego pieska i kotka, Lub innego wymarzonego zwierzątka, Co dzień przygód nowych, Butów siedmiomilowych, Gwiazdki z nieba,… Czytaj więcej »

 • Teatrzyk Kurtynka: Nasza piękna Polska 🤍💗

  Dzisiaj mieliśmy niebywałą przyjemność obejrzeć i aktywnie uczestniczyć w spektaklu pt.: ” Nasza piękna Polska”, który przygotował i zaprezentował nam  TEATR KURTYNKA. Opowieść o Kasi, która podróżując z Orłem zwiedzała i poznawała Polskę. Byli razem w górach, nad morzem, a… Czytaj więcej »

 • Koncert Pro Sinfonika: Jedziemy na majówkę 🚗🌷🌼🌹🌸🌻

  Podczas dzisiejszego koncertu wybraliśmy się na majówkę. Mieliśmy okazję wysłuchać piosenek o majówce, gorącym czasie, a także znanych harcerskich piosenek.  Dowiedzieliśmy się co to jest harmonia, dynamika, piano i forte. Wspólnie stworzyliśmy „owocową harmonię” podczas utworu, wykorzystując ruch i nazwy… Czytaj więcej »

 • 🌍 Dzień Ziemi 🌎

  Dzień Ziemi nazywany także Międzynarodowym Dniem Ziemi, to coroczne wydarzenie obchodzone w celu promowania ochrony środowiska, poszerzania świadomości ekologicznej i inspirowania do życia w zgodzie z naturą.  W dniu dzisiejszym dzieci ze wszystkich grup wzięły udział w marszu  z okazji obchodów… Czytaj więcej »

 • Teatrzyk Kurtynka : Opowieści z Wielkiej Nocy

  Dzisiaj mieliśmy niebywałą przyjemność obejrzeć i aktywnie uczestniczyć w spektaklu pt.: ” Opowieści z Wielkiej Nocy”, który przygotował i zaprezentował nam  TEATR KURTYNKA. Opowieść o zabawnym Kurczaczku oraz Zajączku wprawiła nas w doskonałe humory. Śmialiśmy się, ale i też dowiedzieliśmy… Czytaj więcej »

 • Koncert Pro Sinfonika : CIAO ITALIA 🎶🎵🍕

  Podczas dzisiejszego koncertu przenieśliśmy się dzisiaj do słonecznej Italii. Artyści swoim występem opowiedzieli nam jakiej muzyki można słuchać we Włoszech. Dowiedzieliśmy się co to opera, muzyka klasyczna oraz wysłuchaliśmy utworów bardziej nowoczesnych. Czekamy na kolejne spotkanie zastanawiając się nad tym… Czytaj więcej »

 • Walentynki i poczta walentynkowa

  Literkę K sama postawię, literkę O Tobie zostawię, literki C i H też mogą być, bez tego A nie mogę żyć, postawię także literkę M, a na końcu piękny wyraz CIĘ. Dnia 14 lutego dzieci z grupy „Obłoczki” przemieniły się w walentynkowych listonoszy. Najpierw posegregowały korespondencję zgromadzoną w specjalnie przygotowanej z tej… Czytaj więcej »