BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Walentynki i poczta walentynkowa

  Literkę K sama postawię, literkę O Tobie zostawię, literki C i H też mogą być, bez tego A nie mogę żyć, postawię także literkę M, a na końcu piękny wyraz CIĘ. Dnia 14 lutego dzieci z grupy „Obłoczki” przemieniły się w walentynkowych listonoszy. Najpierw posegregowały korespondencję zgromadzoną w specjalnie przygotowanej z tej… Czytaj więcej »

 • 🎈🎈🎈PIŻAMA PARTY 🎈🎈🎈

  Dzisiaj w  naszym przedszkolu miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Panie wraz z dziećmi uczestniczyły w PIŻAMA PARTY zorganizowanym przez panią Hanię. Przygotowane zabawy i piosenki bardzo się wszystkim podobały. Największe wrażenie zrobił jednak „Pokaz Mody Piżamowej”, podczas którego każdy chętny (a… Czytaj więcej »

 • ZIMA W WIERSZU I PIOSENCE❄⛄🎿🌨

  Dzisiaj wszystkie przedszkolaki wzięły udział w zimowym spotkaniu pt.:,,Zima w wierszu i piosence”. Każda grupa zaprezentowała przygotowana piosenkę. Po grupowych występach pojawiła się Pani Zima – ucieszyła nas obsypując wszystkich śniegiem, którego tak bardzo nam brakuje. Dzieci uczestniczyły także w… Czytaj więcej »

 • Koncert Pro Sinfonika: EKSPRESEM W ORIENT

  Jakże dzisiaj było kolorowo i wyjątkowo. Przenieśliśmy się na daleki wschód do Indii. Artyści przybliżyli nam ten rejon świata prezentując niepowtarzalne stroje oraz instrumenty, a także wyjątkową muzykę i taniec. Przez chwilę w naszym przedszkolu zrobiło się orientalnie 🐘👳‍♀️👳‍♂️

 • KONKURS LITERACKO-PLASTYCZNY „Z UŚMIECHEM CI DO TWARZY”

  Z okazji Dnia Uśmiechu odbył się w naszym przedszkolu konkurs literacko-plastyczny „Z uśmiechem Ci do twarzy” zorganizowany przez p. Anetę i p. Magdę z grupy „Obłoczki”. Zadaniem uczestników konkursu było napisanie wymyślonego wspólnie z rodzicami/ rodzeństwem utworu o dowolnej tematyce… Czytaj więcej »

 • 🎊🎉🎈BAL KARNAWAŁOWY 🎈🎉🎊

  Dzisiaj w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Dzieci w fantastycznych kreacjach i w doskonałych humorach przybyły by wspaniale się bawić! Pan DJ wraz ze swoją Asystentką prowadzili imprezę z zaangażowaniem zachęcając dzieci do wspólnej zabawy. Były także zagadki, które… Czytaj więcej »

 • Wspólne kolędowanie

  Śpiewanie kolęd to jeden z najpiękniejszych zwyczajów w polskich domach. Zwyczaj kolędowania związany jest ze Świętami Bożego Narodzenia. Śpiewanie kolęd, pastorałek w rodzinnej atmosferze było wynikiem potrzeby bycia razem. Kolędowanie bowiem zbliża ludzi, buduje między nimi więź, daje uczucie bliskości,… Czytaj więcej »

 • Koncert Pro Sinfonika : „Muzyka z serca Andaluzji”

  Tematem dzisiejszego koncertu była muzyka oraz tańce z różnych stron świata. Odwiedziliśmy Wenecję, Hiszpanię, Meksyk oraz Brazylię. Pani Ola pięknie zatańczyła flamenco, a także zachęciła dzieci by zatańczyły razem z nią.

 • Warsztaty literackie 📚

  Dzisiaj odbyło się spotkanie z panią Moniką Skikiewicz znaną jako „Bajanka”. Autorka książeczek dla dzieci poprowadziła oryginalne warsztaty literackie. Dużo się działo, dzieci poznały bohaterów książeczek Awę i Ola, aktywnie uczestniczyły w przygotowanych warsztatach, a na koniec w prezencie każdy… Czytaj więcej »

 • „KUP PAN SZCZOTKĘ”

  Serdecznie dziękujemy wszystkim za włącznie się w przedszkolną zbiórkę dla podopiecznych FUNDACJI REDEMPTORIS MISSIO. Zbiórka ta miała na celu zebranie szczoteczek i past do zębów oraz mydeł dla dzieci w Afryce🙂 Zebrane produkty zostały przekazane Fundacji, a nasze przedszkole uzyskało… Czytaj więcej »