Dodano: 22 lutego 2019 r.

Dnia 19 lutego  dzieci ze wszystkich grup wzięły udział w zimowym spotkaniu-  Zima w wierszu i piosence. Podczas spotkania dzieci z poszczególnych grup prezentowały swoje umiejętności recytując wiersze i śpiewając piosenki o tematyce zimowej. Dzieci uczestniczyły również w zimowych zabawach ruchowych przy muzyce oraz tańcach.

Nasze zimowe spotkanie nie mogło odbyć się bez specjalnego gościa, a mianowicie przybyła do nas……………….. prawdziwa Pani Zima!!! Była ubrana na biało i sypnęła nam,, prawdziwym ” śniegiem.    Pani Zima zaprezentowała dzieciom wiersz   p.t  ,, Zima, Zima ” oraz zaprosiła wszystkie dzieci do zabawy ruchowej  oraz do wspólnych tańców.  Wszystkim dopisywały znakomite humory i bawiliśmy się świetnie!!!
Wspólne, zimowe spotkanie nie mogło odbyć się również bez zimowego tańca , a był to zimowych taniec butów oraz zatańczyliśmy szaloną  – Sambę Brazil. Warto również dodać, że dzieci w tym dniu były ubrane na biało i wyglądały naprawdę zimowo .Spotkanie zostało zorganizowane przez panią Kasię – nauczycielkę z grupy Gwiazdki oraz panią Kornelię – nauczycielkę rytmiki.

Wszyscy bawiliśmy się świetnie!

Dziękujemy  Dzieciom i Paniom za mile spędzony czas!!!