Dodano: 1 marca 2020 r.

Co nas czeka w marcu:

• 7. 03 ( sobota ) – Drzwi otwarte , godz.10 – 12.

• 9 .03 ( poniedziałek) – Dzień Kobiet – impreza w grupie.

• 10.03. (wtorek) Koncert Filharmonii Pomysłów, prosimy aby dzieci w tym dniu były ubrane odświętnie.

• 11.03( środa)- Wyjazd na spektakl do Teatru Animacji – grupa Ufoludki oraz  Marsjanie.

• 17 .03( wtorek )Wyjście do biblioteki w Szkole Podstawowej nr 7 –   zajęcia literacko – plastyczne – ,,W świecie ptaków”, godz.9.30 – grupa Gwiazdki.

• 23.03( poniedziałek) Dzień Wrażliwości – Mały Wolontariat – impreza ogólnoprzedszkolna.

• 24.03( wtorek)- Dzień Wody – zajęcia badawcze – grupa Gwiazdki. Prosimy, aby dzieci w tym dniu były ubrane na niebiesko.

• Przedstawienie z okazji Powitania Wiosny przygotowane przez dzieci z grupy Ufoludki – impreza ogólnoprzedszkolna.

• Nasze urodzinki- organizacja urodzin dzieci w grupie Obłoczki według kalendarza urodzin.

• Zajęcia otwarte dla Rodziców- grupa Obłoczki.

• Wyjście do Madagaskaru z okazji Dnia Kobiet – grupa Słoneczka.

• Udział w ogólnopolskim programie ekologicznym – Kubusiowi Przyjaciele Natury- zajęcia przyrodniczo – badawcze- Obserwujemy ptaki – spacery obserwacyjne – grupa Gwiazdki . Prosimy, aby dzieci przyniosły lornetki do obserwacji.

• Udział w VI Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym – ,,Marzanna, Marzanna- to zimowa panna” – konkurs dla dzieci 5-6 letnich z pobliskich przedszkoli.

• ,,Świat z figur geometrycznych” – konkurs plastyczny dla dzieci i Rodziców.

• ,,Emocje w obiektywie” – podsumowanie konkursu fotograficznego.

• Udział w ogólnopolskiej akcji- „ Mały Miś w świecie wielkiej literatury”.

• Mamo, Tato poczytaj mi bajeczkę- czynny udział Rodziców w akcji ,,Cała Polska Czyta Dzieciom”.

• Półka z książkami- akcja ogólnoprzedszkolna.