Dodano: 20 maja 2022 r.
W piątek, 20 maja odbyła się w naszym przedszkolu Olimpiada Sportowa Przedszkolaków. W Olimpiadzie uczestniczyły najstarsze  przedszkolaki z trzech zaprzyjaźnionych przedszkoli. Powstały trzy drużyny, a każda drużyna miała równe szanse. Zawodnicy startowali w pięciu konkurencjach zawierających ćwiczenia na równowagę, celność i szybkość. W naszych sportowych zmaganiach nie chodziło o wyniki, ale ważniejsze było samo uczestnictwo. Zawody budziły wśród dzieci wielkie emocje.
Na koniec uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w Olimpiadzie i nagrody rzeczowe w postaci nowych zabawek na salę.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w zorganizowanie i przeprowadzenie Olimpiady oraz dla uczestników za fantastyczną atmosferę w duchu sportowej rywalizacji. Wielkie brawa dla wszystkich, dzięki którym te zawody znakomicie się udały 🙂