Dodano: 28 lutego 2023 r.

Dnia 27.02.2023r. dzieci ze wszystkich grup wzięły udział w spotkaniu pt.

„ZIMA W WIERSZU I PIOSENCE”

Dzieci już od samego rana przygotowywały się do tego spotkania, aby punktualnie o godz.10.00 w miłej atmosferze spotkać się z kolegami i koleżankami z innych grup. Podczas spotkania dzieci zaprezentowały wiersze i piosenki o zimowej tematyce. Uczestniczyły również w zabawach ruchowych przy muzyce, tańcach oraz czytaniu wierszy. Spotkanie zostało zorganizowane przez panią Katarzynę Kmiecik – nauczycielkę z grupy „Gwiazdki”. Nasze zimowe spotkanie nie mogło obyć się bez specjalnego gościa, a mianowicie przybyła do nas… Pani Zima! Była ubrana na biało i sypnęła nam śniegiem. Każda grupa otrzymała podziękowanie w formie dyplomu za aktywny udział w spotkaniu. Warto również zauważyć, że dzieci w tym dniu były ubrane na biało, a nawet przebrane za bałwanki.
Wszystkim dzieciom i Paniom dziękujemy za tak miłe spotkanie.