Co nas czeka w miesiącu wrześniu:

• 10.09 ( poniedziałek) – Zebranie z Rodzicami w poszczególnych grupach, godz.17.00
  • 17- 21.09 – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka – obchodzony w grupach
  • 20.09 (czwartek) Koncert Filharmonii Pomysłów – prosimy , aby dzieci w tym dniu były ubrane odświętnie
  • 28.09 ( piątek) – Dzień Chłopca – obchodzony w grupach
  • Dzień Głośnego Czytania- impreza dla całego przedszkola przygotowana przez grupę Obłoczki
  • Kontynuacja akcji,, Cała Polska Czyta Dzieciom” – spotkania czytelnicze w poszczególnych grupach
  • Kontynuacja akcji zbierania nakrętek dla chorej dziewczynki- Stefci
  • Kontynuacja akcji ,, Pomaganie przez Ubranie”- w holu naszego przedszkola znajdują się  specjalne pojemniki – tuby ( oznaczone plakatem akcji ) do których prosimy wrzucać niepotrzebne ubrania.
  • Projekt : Gospodarstwo- grupa Marsjanie

Od kilku lat w naszym przedszkolu prowadzimy  zbiórkę  plastikowych nakrętek. Obecnie zbieramy nakrętki dla chorej dziewczynki – Stefci Żurek.

Czasami wystarczy tak niewiele, aby pomóc potrzebującemu, choremu człowiekowi. Mała, niepozorna nakrętka może komuś pomóc!

Dzięki tej akcji nasze dzieci uczą się, że wystarczą dobre chęci i wielkie serce do niesienia pomocy, tym którzy tego potrzebują.  Zapraszamy do zbierania nakrętek i przynoszenia ich do naszego przedszkola.

1% dla Stefci 2017 nowy

Katarzyna Kmiecik – koordynator zbiórki nakrętek