BIP

“Cóż piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko co piękne”

- Mikołaj Kopernik
 • Podziękowania

  Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za wspólne przygotowanie albumów do tematu- Wiosna na łące. Wszystkie albumy były po prostu wspaniałe- gratulujemy ciekawych pomysłów!!!  

 • Dzień Mamy i Taty

  Dnia 30 .05 ( czwartek ) o godz.15.00 zapraszamy Kochanych Rodziców na Uroczystość z okazji Ich Święta. Z okazji Dnia Mamy i Taty dzieci z naszej grupy przygotowują inscenizację wiersza J. Brzechwy pt. ,,Na straganie”. W związku z tym prosimy… Czytaj więcej »

 • Wycieczka do „Zaurolandii”

  UWAGA RODZICE! DNIA 20.05.2019r.(PONIEDZIAŁEK) DZIECI Z GRUPY: GWIAZDKI WYBIERAJĄ SIĘ NA WYCIECZKĘ DO PARKU DINOZURÓW „ZAUROLANDIA” W ROGOWIE W PROGRAMIE : ZWIEDZANIE PARKU DINOZAURÓW POZNANIE HISTORII POSZCZEGÓLNYCH OKAZÓW ZABAWY NA PLACU ZABAW WSPÓLNE ZDJĘCIA BIESIADA PRZY WSPÓLNYM STOLE WYJAZD –… Czytaj więcej »

 • Co nas czeka w miesiącu maju

  Co nas czeka w miesiącu maju: 17.05 ( piątek )- Święto Polskiej Niezapominajki- sadzimy niezapominajki w ogrodzie. Prosimy, aby dzieci w tym dniu były ubrane na niebiesko W związku z realizacją tematu- Wiosna na łące –prosimy, aby dzieci wspólnie z… Czytaj więcej »