Dodano: 6 grudnia 2021 r.

Na ten dzień czeka każdy! Absolutnie każdy! Mały i duży. Na północy i na południu, na wschodzie i zachodzie. W Ameryce, w Finlandii, w Polsce. Wszędzie! Także Ufoludki czekały z niecierpliwością na ten wyjątkowy dzień 🙂

Dzieci przyszły ubrane w czerwone stroje i miały ze sobą czapki mikołajkowe. Och jak wiele sie dzisiaj u nas działo!

Najpierw obejrzeliśmy krótki filmik o Mikołaju, później układaliśmy „mikołajkowe puzzle” oraz graliśmy w grę „memory „- także z Mikołajami;) W międzyczasie gdy śpiewaliśmy piosenki i mówiliśmy wierszyki dobiegł nas dziwny łoskot! Okazało się, że to Mikołaj! Zostawił On dla dzieci kalendarze adwentowe pełne czekoladek! Ależ to były emocje!

Na koniec wykonaliśmy jeszcze przyjemną pracę plastyczną pt.: ” świąteczna skarpeta”.  A jeśli ktoś miał ochotę mógł sobie jeszcze pokolorować madale mikołajokowe:)

Wspaniały był ten dzień – długo o nim będziemy pamiętali 🙂