Dodano: 1 grudnia 2022 r.

Co nas czeka w grudniu:

• 5 – 9.12. (poniedziałek – piątek) –  TYDZIEŃ   WIELOKULTUROWY
  • 6.12. (wtorek)  Mikołajki – prosimy, aby dzieci były ubrane na czerwono lub miały akcent związany z Mikołajkami, świętami np. czapeczka, opaska, bluzeczka, czerwone lub świąteczne skarpetki (to będzie BARDZO WAŻNY ELEMENT tego dnia :))

• 6.12. (wtorek) – Koncert Filharmonii Pomysłów.
  • 14.12 (środa) – Pieczemy świąteczne pierniczki.
  • 15.12. (czwartek) – Zdobimy nasze pierniczki. Prosimy o przynoszenie różności do ich dekoracji (posypki, pisaki jadalne itp.) Zapraszamy chętnych Rodziców do pomocy (zajęcia otwarte).

• 20.12. (wtorek) – Spotkanie z Gwiazdorem oraz Uroczysty Obiad Wigilijny. Prosimy, aby dzieci były ubrane elegancko.
  • 21.12. (środa)  Świąteczne spotkanie z Rodzicami o godzinie 14:30. Prosimy, aby dzieci miały na sobie czerwone bluzy/koszulki/sukienki (mogą być ze świątecznymi akcentami, ale prosimy aby były w kolorze czerwonym). Prosimy, aby dzieci (w miarę możliwości) miały na sobie świąteczne bądź czerwone skarpety:)
  • Obchodzimy urodziny w grupie.
  • Udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym – Razem ze Słonkiem w Czterech Porach Roku.