Dodano: 31 stycznia 2023 r.

Co nas czeka w miesiącu lutym:

• 14.02 (wtorek) Walentynki. Prosimy, aby dzieci w tym dniu były ubrane na czerwono.
  • 16.02 (czwartek) – Balik Karnawałowy. Prosimy o przygotowanie strojów karnawałowych  dla dzieci.
  • 17.02 (piątek) –  Dzień Kota. Prosimy, aby dzieci w tym dniu przyniosły karmę dla kotów.
  • 20.02 (poniedziałek)Dzień Pizzy– warsztaty kulinarne z tatą Rafała
  • 21.02 (wtorek) Koncert Filharmonii Pomysłów. Prosimy, aby dzieci w tym dniu były ubrane odświętnie.
  • 24.02 (piątek)Teatr Promyk „Legenda o poznańskich koziołkach”. Prosimy, aby dzieci w tym dniu były ubrane odświętnie.
  • 27.02 (poniedziałek)Zima w wierszu i w piosence – impreza ogólnoprzedszkolna. Prosimy, aby dzieci w tym dniu były ubrane na biało.
  • 28.02 (wtorek)Dzień Dinozaura. Prosimy, aby dzieci wykonały pracę  plastyczną  pt.,,Dinozaury ”. Praca może być wykonana  w dowolnym formacie i dowolną techniką. Mogą też być prace przestrzenne. Prace należy dostarczyć do dnia 28.02
  • Ptaki zimą – kontynuacja akcji zimowego  dokarmiania ptaków
  • Mały Miś w Świecie Wielkiej  Literatury – czynny udział w projekcie.
  • Cała Polska Czyta Dzieciom – czynny udział w akcji.
  • Nasze urodzinki – organizacja urodzin w grupie wg kalendarza urodzin.
  • Zbieramy plastikowe nakrętki dla Leosia.
  • Udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym – Razem ze Słonkiem w Czterech Porach Roku