Dodano: 14 marca 2023 r.

Aby ułatwić dzieciom proces adaptacji w nowym miejscu, jakim jest przedszkole dnia 11 marca zostały zorganizowane Drzwi Otwarte dla Rodziców i przyszłych przedszkolaków, które będą uczęszczać do przedszkola od września. Rodzice i dzieci  zostali powitani przez Panią dyrektor Barbarę Lemańską oraz nauczycielki pracujące w naszym przedszkolu. Rodzice zostali  zapoznani z ofertą przedszkola, poznali zasady i terminy tegorocznej rekrutacji oraz mogli porozmawiać z kadrą pedagogiczną. Nauczycielki zachęcały dzieci do skorzystania z przygotowanych atrakcji. Przyszli wychowankowie chętnie włączali się do zabaw zorganizowanych przez nauczycielki. Mieli też okazję poznać swoich rówieśników i oswoić się z nowym miejscem, aby we wrześniu chętnie i bez obaw do niego wrócić. Dzieci i Rodzice mogli  poczęstować się również  pysznymi, wiosennymi kanapeczkami przygotowanymi przez Panie kucharki.

Był to radosny, pełen wrażeń dzień.

Dziękujemy za odwiedziny naszego przedszkola i mówimy……………………Do Zobaczenia we wrześniu 🙂