Dodano: 29 maja 2023 r.

Dnia 25  maja w  naszej grupie odbyła się Uroczystość, na którą przybyli szczególni Goście.

Świętowaliśmy, bowiem Dzień Mamy i Taty. Nasi Kochani Rodzice licznie przybyli na uroczystość. Gwiazdeczki przygotowały specjalnie na tak wyjątkową okazję przedstawienie pt.,, Kocham Mamę, Kocham Tatę”.  Rodzice  mogli zobaczyć jak pięknie występują ich dzieci. Gwiazdki śpiewały, tańczyły i pięknie występowały.  Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Kolejną niespodzianką dla naszych Kochanych Gości  było wręczenie prezentów- niespodzianek  –Mamusie dostały kwiatowe wachlarze, a Tatusiowie kolorowe krawaty. Nie mogło zabraknąć  również słodkich buziaków dla Rodziców i miłych życzeń.

Rodzice z naszej grupy na zakończenie Uroczystości przygotowali NIESPODZINKĘ dla dzieci , a mianowicie wystąpili z inscenizacją piosenki pt:,, W Układzie Słonecznym” .  Występ był po prostu SUPER 🙂 i dostarczył wszystkim wiele radości. BRAWO RODZICE.

Na koniec wszyscy rozkoszowali się słodkimi pysznościami.

Spotkanie przebiegło w serdecznej atmosferze i aż żal było się rozstawać.

Dziękujemy Wszystkim Rodzicom, którzy pomogli Nam przygotować Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty.