Dodano: 28 czerwca 2023 r.

Dnia 26 czerwca w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom gościliśmy w naszej grupie Panią Basię – mamę Olgi. Pani Basia postanowiła włączyć się w akcję czytania dzieciom i zaprezentowała nam kilka ksiązeczek pt.:”Co rośnie w sadzie”- ciekawe historie o drzewach i krzewach owocowych,  oraz ”Wiewiórki, które nie chciały się dzielić” – zabawna i pouczajaca opowieśc o tym, że prawdziwe szczęście można odnaleźć, gdy dzieli się je z innymi i jeszcze ” Wilk , króry się zgubił”, ” Wiersze i wierszyki o zwierzętach”

Dziękujemy za poświęcony nam czas i jednocześnie gorąco zapraszamy innych rodziców, dziadków i starsze rodzeństwo do aktywnego udziału w grupowym czytaniu bajek w następnym roku szkolnym.