Dodano: 17 listopada 2022 r.

W październiku Dzieci i Rodzice z naszego przedszkola zostali zaproszeni do wzięcia udziału w konkursie plastyczno – technicznym pt.” Jesienny zielnik” zorganizowanym przez Panią Magdę- nauczycielkę grupy Obłoczki. Celem konkursu było ukazanie piękna i bogactwa przyrody, rozwijanie zainteresowań przyrodniczych oraz poznanie nowych gatunków roślin. Dzieci wspólnie z rodzicami wykonali 11 zielników. Wszystkie zielniki były bardzo ciekawe, pomysłowe i zgodne z tematem. Dlatego też wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne nagrody. Zielniki można było obejrzeć w holu naszego przedszkola, na specjalnej wystawie.

Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za wykonanie wspaniałych zielników i gratulujemy ciekawych pomysłów !!!

Jesienne zielniki wykonali:

Grupa II – Gwiazdki: