Dodano: 21 października 2022 r.

We wrześniu Dzieci i Rodzice z naszego przedszkola zostali zaproszeni do wykonania  albumów z wakacyjnych podróży ,,Moje wakacyjne wspomnienia”. Pani Kasia – nauczycielka grupy II- Gwiazdki, która była odpowiedzialna za przeprowadzenie konkursu powitała bardzo serdecznie wszystkie dzieci, które wykonały albumy.   Dzieci wspólnie z Rodzicami wykonały aż 27 albumów.  Wszystkie albumy były bardzo ciekawe, pomysłowe, kolorowe jednym słowem wakacyjne! Było nam miło obejrzeć tak wspaniałe albumy. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Na zakończenie naszego spotkania wykonaliśmy sobie wspólne, pamiątkowe zdjęcia.  Albumy można było obejrzeć w holu naszego przedszkola, na specjalnej wystawie.

Dziękujemy Dzieciom i Rodzicom za wykonanie albumów  i gratulujemy ciekawych pomysłów!!!

Albumy wykonali:

Grupa I – Słoneczka