Dodano: 26 maja 2023 r.

Dnia 23 maja  gościliśmy aktorów Teatru Promyk z  przedstawieniem teatralnym pt.:,, Tajemnica leśnych przyjaciół”. Głównymi bohaterami przedstawienia byli miś Beczułka, zajączek Sprytek, pszczoły i lis. Nasi bohaterowie przeżywali różne, ciekawe przygody. Czasami było bardzo śmiesznie, czasami smutno, a nawet i  groźnie. Gwiazdki z wielkim zaciekawieniem i  zainteresowaniem oglądały teatrzyk oraz śledziły grę aktorów. Spontanicznie reagowały na różne sytuacje, które działy się na naszej teatralnej scenie.

Ciekawym elementem przedstawienia był bezpośredni kontakt z widzami, ponieważ bohaterowie przedstawienia kilkakrotnie opuścili scenę, aby grać bezpośrednio wśród dzieci.

Bardzo dziękujemy aktorom za wspaniałe przedstawienie i mamy nadzieję, że jeszcze nie jeden raz spotkamy się w naszym przedszkolu.