Dodano: 2 marca 2023 r.

Dnia 27 lutego dzieci ze wszystkich grup wzięły udział w spotkaniu ,,Zima w wierszu i piosence”  zorganizowanym przez panią Katarzynę Kmiecik- nauczycielkę grupy II – Gwiazdki. Podczas spotkania przedszkolaki prezentowały swoje umiejętności recytując wiersze i śpiewając piosenki o zimowej tematyce. Dzieci uczestniczyły również w zabawach ruchowych przy muzyce, tańcach oraz słuchały wierszy. Nasze zimowe spotkanie nie mogło odbyć się bez specjalnego zimowego Gościa  czyli Pani Zimy, która była ubrana na biało i sypnęła nam śniegiem. Pani Zima zaprezentowała dzieciom wiersz D. Gellner pt.: „Zima”  i razem z dziećmi brała udział w zabawach ruchowych.

Wszyscy bawiliśmy się świetnie!

Na zakończenie zimowego spotkania każda grupa otrzymała podziękowanie w formie dyplomu za aktywny udział w spotkaniu, a potem był czas na zrobienie wspólnych zdjęć, aby utrwalić tak miłe spotkanie.

Dziękujemy wszystkim Dzieciom i Paniom za mile spędzony czas 🙂