Dodano: 5 września 2023 r.

Co nas czeka w miesiącu wrześniu :

Grupa I – Obłoczki

• 7.09 ( czwartek) – Zebranie z Rodzicami , godz.17.00
  • 15.09 ( piątek) – Dzień Kropki. Prosimy, aby dzieci w tym dniu miały naklejone kropki lub bluzkę w kropki
  • 20.09 ( środa) – Dzień Przedszkolaka
  • 22.09 ( piątek) – Powitanie Jesieni
  • 28.09 ( czwartek) – Światowy Dzień Jabłka
  • 29.09( piątek) – Dzień Chłopca
  • Udział  w ogólnopolskiej akcji Sprzątania Świata
  • Urodziny w grupie
  • Mamo, Tato poczytaj mi bajeczkę- czynny udział w akcji Cała Polska Czyta Dzieciom
  • Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury – czynny udział w projekcie