Dodano: 19 października 2023 r.

14 Października przypada Dzień Edukacji Narodowej- święto nauczycieli, wychowawców, pedagogów oraz wszystkich pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki  również chciały podziękować w tym dniu,  swoim ukochanym paniom, byłym pracownikom i pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie, za opiekę, dobre rady, czyste sale, wszystkie naprawy oraz smaczne posiłki. Słowa tych podziekowań zawarte były w wierszach, piosenkach i tańcach, przygotowanych przez dzieci z najstarszej grupy- Marsjanie pod kierunkiem pani Majki i pani Ani. Za ciekawy i udany występ przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Po części artystycznej, głos zabrała pani dyrektor, dziękując za serce, które wszyscy pracownicy wkładają w swoją pracę, za osiągnięcia, za kreatywność, entuzjazm i uśmiech na twarzy. Pani dyrektor życzyła wszystkim zdrowia, pomyślności i radości z wykonywanej pracy.