Dodano: 21 lutego 2022 r.

Każde nasze spotkanie w Krainie Uważności dotyka obszarów istotnych dla dzieci, daje możliwość nowego spojrzenia na siebie oraz otaczający świat, jednocześnie oferując bardzo przydatne narzędzia, które uruchamiają się już podczas czytania. Kraina Uważności to praktyczne umiejętności podane dzieciom w zabawny i przyjazny sposób.

Dzisiejsze spotkanie z Tygryskiem Erwinkiem dedykowane było młodym sportowcom, poznającym swoje możliwości i ograniczenia, doświadczającym sukcesów i porażek oraz wielu wyzwań, przed którymi stawia ich codzienne życie. Opowieść ta pokazała dzieciom jak czerpać radość i energię ze sportu, uważności w ruchu i kontaktów z przyjaciółmi. „Obłoczki” dowiedziały się, że zwycięstwo w sporcie, grach jest tylko dodatkiem przyjemnym, lecz niekoniecznym.